Informace o nás

Tyto stránky vznikly za účelem popularizace homeopatie a alternativní medicíny, já sám mám už 15letou zkušenost s těmito terapiemi a přinesly do mého života hodně pozitivního poznání a hodnot.

Historie projektu

Nápad založení webové stránky na toto téma se zrodil už před několika lety, tento nápad jsem zrealizoval před třemi lety založením informačního serveru https://vilcakul.extra.hu, který je určen studentům a praktizantům homeopatie. Za nedlouho jsem realizoval novou webovoustránku pro laiky, abych je lépe obeznámil s homeopatickou terapií. Na této stránce jsem založil i homeopatickou poradnu, kde se snažím lidem poradit při různých zdravotních probleméch. Protože na poli alternativní medicíny je hodně práce, tak jsem se rozhodl založit ještě jednu webovou stránku, kde bych chtěl šířeji popsat mé zkušenosti s alternativní medicínou a tak poradit mnoha lidem v nouzi.

 

 

Naši uživatelé

Naše stránka bude určená všem lidem, kteří mají zájem se něco dozvědět o homeopatií a alternativní medicíně. Nepůjde o žádné dogmatické názory, ale o věci, které fungují i bez toho, že bychom toxikovali organizmus chemickými jedy, i když i ty mají někdy své opodstatnění. Držím se názoru, že vždy je lepší nějaká terapie než žádná, vždy se může najít nějaká pomoc, jen je třeba hledat a zkoušet.

© vilcakul 2009 - 2010 (kopírování materiálů jen se souhlasem autora!)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode